NASIL

Sadece fotoğrafınızdan avatarınızı hazırlıyoruz. Her bir çizim Adobe illustrator programı kullanılarak elle vector haline getirilir. Her bir yüz hattı, gözler, saçlar tek tek çizilir. Size mümkün olduğa kadar benzetebilmek için yoğun çaba sarfedilir. Çizim bittikten sonra photoshop programı ile son rötuşlar yapılır ve size onaya gönderilir.

Onaylamadan önce 2 kere düzeltme isteme hakkınız bulunuyor. ( "burnum benzememiş", "saçımın rengi daha açık olsun" gibi) Onay alındıktan sonra avatarınız e-posta veya kargo yolu ile size iletilir.

Fotografın önemi

Çizimi yapılacak fotoğraf bizim için çok önemli. Avatarınızın size benzeye bilmesi için yüzünüzün bütün ayrıntılarını görmek zorundayız. Fotoğraf ne kadar büyük ve yüzünüz ne kadar yakın olursa avatarınızı size okadar benzer. Fotoğrafı gönderirken lütfen buna dikkat edin. Teknik olarak söylemek gerekirse fotoğrafın genişliği en az 800 Pixel olmalıdır. Daha küçük fotolarda ayrıntılar gözükmeyeceğinden benzetebilme ihtimalimiz azalmaktadır.

NE ZAMAN

Çizimim.com ilk olarak 2009 yılında sadece sanal ortamlar için avatar çizimi ile başladı. İstek ve talepler doğrultusunda 2010 yılında sıra ile kupa, davetiye, nikah şekeri olarak reel hayata adımını attı. Çeşitli alışveriş siteleri ile ortak çalışmalar yaptı.

Ürün gamı seneler içinde arttı. En popüler ürünler: Davetiye, nikah şekeri, Kupa, Tablo ve tabiki avatar çizimleri. Avatar çizimlerinde özellikle ünlülerle birlikte yapılan çizimler ön plana çıkıyor. Ayrıca özel istek doğrultusunda yapılan temalı çizimlerde oldukça ilgi görmekte.

  • Bizi bulun