NE ZAMAN

Cizimim ilk olarak 2009 yılında sadece sanal ortamlar için avatar çizimi ile başladı. Çeşitli alışveriş siteleri ile ortak çalışmalar yaptı.

 

İllüstrasyon çizimlerinde özellikle Gelin& Damat çizimleri ve ünlülerle birlikte yapılan çizimler ön plana çıkıyor. Ayrıca özel istek doğrultusunda yapılan temalı çizimlerde oldukça ilgi görmekte. 

Sosyal medyanın hayatımızda büyük yer kapladığı bu günlerde avatarınız ile öne çıkabilirsiniz. 

NASIL

Sadece fotoğrafınızdan avatarınızı hazırlıyoruz. Her bir çizim Adobe illustrator programı kullanılarak elle vektör haline getirilir. Her bir yüz hattı, gözler, saçlar tek tek çizilir. Size mümkün olduğa kadar benzetebilmek için yoğun çaba sarf edilir. Çizim bittikten sonra photoshop programı ile son rötuşlar yapılır ve size onaya gönderilir.

Onaylamadan önce 2 kere düzeltme isteme hakkınız bulunuyor. ( "burnum benzememiş", "saçımın rengi daha açık olsun" gibi) Onay alındıktan sonra avatarınız e-posta veya whatsapp yolu ile size iletilir.

Fotografın önemi

Çizimi yapılacak fotoğraf bizim için çok önemli. Avatarınızın size benzeye bilmesi için yüzünüzün bütün ayrıntılarını görmek zorundayız. Fotoğraf ne kadar büyük ve yüzünüz ne kadar yakın olursa avatarınızı size o kadar benzer. Fotoğrafı gönderirken lütfen buna dikkat edin. Teknik olarak söylemek gerekirse fotoğrafın genişliği en az 1000 Pixel olmalıdır. Daha küçük fotolarda ayrıntılar gözükmeyeceğinden benzetebilme ihtimalimiz azalmaktadır.